METAMORFOZY WNĘTRZ

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

NASZE USŁUGI

OPOWIEDZ O SWOICH OCZEKIWANIACH

Skorzystaj z zaskakujących, nieszablonowych rozwiązań. Współpraca rozpocznie się od wnikliwej rozmowy, która naprowadzi nas na obranie właściwego kierunku projektowania. Nasze usługi obejmują metamorfozy wnętrz mieszkań używanych i aranżacje tych zupełnie nowych. Proponujemy konsultację, przygotowanie jedynie projektu, bądź projektu wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego.

aranzacje

metamorfozy

projektowanie

 METAMORFOZY WNĘTRZ

Pierwszy etap współpracy opiera się na gruntownej rozmowie o szczegółach. Konsultacja ta pozwala określić styl, w którego kierunku będę dążyć. Metamorfozy wnętrzwymagają kompletnych informacji o guście klienta. Dzięki wstępnemu rozeznaniu określam, jakie kolory i rodzaje wykończeń mogą się sprawdzić w danym pomieszczeniu. W moim portfolio znajdują się wnętrza nowoczesne, pełne innowacyjnych rozwiązań oraz nawiązujące do klasyki. Wybór mebli, wśród których codziennie będą przebywać domownicy opiera się na ich stylu życia. To istotne, aby przebywali oni w wygodnych pomieszczeniach. Dobrane przeze mnie umeblowanie pozwala również odpowiednio wykorzystać przestrzeń salonu, kuchni, łazienki, sypialni czy przedpokoju.

Podczas konsultacji na temat metamorfozy wnętrza rozmawiamy o wszystkich komponentach projektu, np. o płytkach ceramicznych lub szkle, które często warunkują pierwsze wrażenie po wejściu do kuchni lub łazienki. Kolor i faktury mogą optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenia.
Aby stworzyć odpowiedni projekt, będę starała się poznać styl życia i zwyczaje użytkowników. To one stanowią o rozwiązaniach, które będę chciała wprowadzić. Wiele zależy od tego, co aktualnie przeszkadza klientom w mieszkaniu. Może to zbierający się na książkach kurz, zwijający się dywan albo brak miejsca na kolekcję kubków? Oddzielenie części dziennej od sypialni w kawalerce lub zacienienie zbyt nasłonecznionego pokoju to część mojej pracy, w której mogę wykazać się pomysłami.

Przystępując do projektu, ustalam także dobór kolorów. Mają one niezwykły wpływ na nastrój. W niektórych wnętrzach sprawdzają się pastele, w innych wyraziste i ciemne barwy. Mam doświadczenie w łączeniu odcieni, co pozwala na uzyskanie efektu różnorodności. Odpowiednio dobrane kolory mogą uspokajać lub dodawać energii. Użyję ich tak, aby możliwe było spędzanie błogiego czasu w sypialni i miłego poranka przy kawie w wygodnej kuchni. Wysłucham potrzeb i zaproponuję własne pomysły, które sprawią, że mieszkanie będzie wygodne i funkcjonalne! Dekoteka to możliwość wykreowania niezwykłego miejsca. Wybiorę elementy stworzone z wysokiej jakości materiałów, które służyć będą przez lata. Projekt w prosty sposób łączyć będzie lubianą przez klienta stylistykę z wygodą użytkowania. Służę pomocą w zakupach materiałów i mebli. Stworzę wyjątkowe wnętrze, w którym każda chwila będzie przyjemnością.

 

 

 

Dekoteka
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Warszawa
Telefon : 601 27 92 32
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ARANŻACJE WNĘTRZ

Zajmuję się nie tylko metamorfozą, ale również urządzaniem mieszkań i domów w stanie surowym. Pomogę zaprojektować nowe mieszkanie od początku, ze wszystkimi szczegółami. Konsultacja pozwoli określić, jakie elementy sprawdzą się przy wykańczaniu danego wnętrza. Klamki do drzwi czy wyłączniki do światła również nadają wnętrzu charakteru! Na początkowym etapie współpracy przeanalizuję oczekiwania. Pozwoli to na obranie właściwego kierunku przy kształtowaniu się pomysłu na niepowtarzalne wnętrze. Przygotuję dla Ciebie funkcjonalne rozwiązanie dowolnego pomieszczenia.

Po gruntownym rozeznaniu w potrzebach przystępuję do stworzenia koncepcji. Pozwala ona na przedstawienie pomysłu na sprawdzoną aranżację wnętrz w Warszawie. Opracowany pomysł zawiera propozycję wystroju jednego, wybranego pomieszczenia. W ten sposób sprawdzam, czy proponowane rozwiązania będą się podobać. Koncepcja zawiera informacje o kolorystyce oraz ramowy opis wyposażenia. Dokładne jej przedstawienie odbyć się może za pomocą wizualizacji. To dzięki niej będzie można precyzyjnie określić, jakie rozwiązania zostaną przeprowadzone, a jakie nie. Wykorzystanie wizualizacji przy aranżacjach wnętrz w Warszawie pozwala w pełni zrozumieć, czego wymaga klient. Sam rysunek nie zawsze jest w stanie w pełni oddać tego, jak wnętrze będzie wyglądało po zmianie. Moment tworzenia wizualizacji jest niezwykle pomocny i jasno nakreśla sytuację. Kierując się zebranymi wskazówkami, dobieram odpowiednie umeblowanie i określam jego położenie. Wybieram najkorzystniejsze dla danego wnętrza rozwiązania i dostosowuję je do stylu życia mieszkańców.

Staram się, aby wszystkie komponenty stanowiły jednorodną całość. Ich odpowiedni dobór odzwierciedla charakter i sposób bycia właścicieli. Adekwatne ich dobranie daje oczekiwany efekt. Koncepcja nie zawiera niektórych szczegółów – oświetlenia czy sposobu ułożenia płytek. Elementy te dodane zostają na kolejnym etapie. Możliwość przeprowadzenia wizualizacji to duże ułatwienie. W trakcie jej omawiania wprowadzić można udoskonalenia i wprowadzić poprawki. To doskonały sposób na sprawdzenie pomysłu przed realizacją! Przeprowadzane przeze mnie w Warszawie aranżacje wnętrz to sposób na stworzenie wymarzonego mieszkania.

Zapraszam do opowiedzenia o swoich potrzebach i zapoznania się z propozycjami. Dostosowany do nich projekt będzie funkcjonalny, wygodny i praktyczny. Zawierać będzie wskazane elementy, wykorzystane w zaskakujący dla domowników sposób. Aranżacja wnętrz w Warszawie z Dekoteką to wykorzystanie czasu w sposób twórczy i efektowny.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Aranżacja wnętrz to dla mnie wyzwanie i przygoda. Służę poradą — zarówno w fazie koncepcyjnej, jak i realizacyjnej, zawsze uważnie wysłuchując potrzeb klientów. Twój dom zmieni się na lepsze z pomocą projektanta wnętrz z Warszawy! Ostatnim etapem pracy nad pomysłem jest utworzenie finalnego projektu. Powstaje on dopiero wówczas, gdy uzyskam odpowiednie informacje i przedstawię koncepcję. Szczegółowe ustalenia pozwalają uniknąć ewentualnej pomyłki. Przy projektowaniu wnętrz przez Dekotekę z Warszawy niezwykle ważne jest, aby wszelkie detale były precyzyjnie ustalone.
Szczegółowy projekt zaczyna się od inwentaryzacji pomieszczeń. Kolejnym jego elementem jest rzut techniczny z umeblowaniem, pozwalający zapoznać się z rozmieszczeniem mebli. Następnie tworzone są szkice sufitów podwieszanych, które doskonale sprawdzają się w wysokich pomieszczeniach i w oświetleniu kuchni. Światło, w dużej mierze odpowiedzialne za budowanie atmosfery w pomieszczeniach, wymaga odrębnego projektu punktów świetlnych i oświetlenia uzupełniającego. Kolejne elementy projektu to układ podłóg, w tym płytek podłogowych oraz szczegółowy opis wyposażenia. Pełen projekt wnętrz zawiera również widoki ścian i projekt kolorystyczny. To dzięki niemu można sprawdzić, jak wyglądać będą kolory poszczególnych pomieszczeń. Wizualizacje umożliwiają zapoznanie się z wnętrzem po zmianach już na etapie koncepcyjnym i pozwalają wychwycić potrzebę ewentualnych modyfikacji. Sprawdzony projektant wnętrz z Warszawy to Dekoteka. Przygotuję dla Ciebie funkcjonalne rozwiązania wystroju wnętrza kuchni, łazienki, salonu i przedpokoju. Moje pomysły inspirowane są minimalistycznym stylem, który doskonale sprawdza się w mieszkaniach o małym metrażu.

Po stworzeniu projektu i jego akceptacji przystąpić można do realizacji. Z chęcią polecę naszych sprawdzonych podwykonawców. Wiele wspólnie przeprowadzonych projektów przekonało mnie, że warto im zaufać. Powierzone zadania wykonują z precyzją i dbałością o czas. Jeśli zdecydujesz się na ich usługi, możesz liczyć na nadzór Dekoteki. Z chęcią podejmuję się koordynacji pracy nad autorską aranżacją. Daje to pewność, że zostanie ona wykonana zgodnie z planem. Projektowanie wnętrz przez Dekotekę z Warszawy to rzetelne doprowadzenie do nowej jakości mieszkania. Nie sposób stworzyć idealne wnętrze bez dobrego kontaktu z przyszłym użytkownikiem, który określi swoje oczekiwania. Jasno i precyzyjnie stawiam cele