METAMORFOZY WNĘTRZ

DEKOTEKA

JEST ELASTYCZNA 


  

DEKOTEKA

JEST DOSTĘPNA

 


DEKOTEKA

SZANUJE ZDANIE KLIENTA

 

W naszej działalności najważniejszy jest KLIENT, dlatego to my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Nasza oferta jest w pełni elastyczna abyś znalazł to, czego szukasz.

Zapraszamy do nas, niezależnie od tego czy planujesz wielki remont czy zmianę wystroju,   bez względu na to czy chcesz nam powierzyć kawalerkę czy duży apartament. 

Każdy może być pewien, że poświęcimy mu dostatecznie dużo uwagi, gdyż nie podejmujemy się jednoczesnej realizacji zbyt wielu zleceń.

Każdym z nich opiekuje się właścicielka firmy – Magdalena Putowska, podchodząc do każdego Klienta z jednakowym zaangażowaniem.          Nie pozostawia nie rozwiązanych problemów więc możesz być pewny, że otrzymasz pełne wsparcie, jakiego oczekujesz od projektanta wnętrz.

Wiemy, ze o gustach się nie dyskutuje, a upodobań nie ocenia, podchodzimy więc z szacunkiem do wszystkich stawianych nam wymagań.

Uważnie słuchamy Klienta, by zaproponować wnętrze, które będzie odpowiadać przede wszystkim jemu. Na pewno będziemy radzić, pomagać i przekonywać, nie wychodząc jednak poza ramy tego, co podoba się Tobie.

Nie będziemy próbować odebrać Ci prawa do decydowania o własnym mieszkaniu, bez Twojej pełnej akceptacji nie powstanie żadna koncepcja.

DEKOTEKA to działająca na terenie Warszawy, kameralna firma projektowa prowadzona przez Magdalenę Putowską - projektantkę wnętrz i perfekcjonistkę.

Domenę działania Dekoteki stanowi projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych. Poza projektowaniem mieszkań nowych, specjalizujemy się w przeprowadzaniu metamorfoz mieszkań starszych, niekiedy zapomnianych i zaniedbanych.

Mieszkanie w bloku lub zaniedbanej przedwojennej kamienicy? Domek-klocek? Ciemna kawalerka? Wszystkie one mogą liczyć na szczególne zainteresowanie z naszej strony.

 

DEKOTEKA – POMYSŁOWE ROZWIĄZANIA

Efektowną aranżacją mieszkań „z duszą” zajmuję się od wielu lat. Odświeżone, pełne pomysłowych rozwiązań wnętrze potrafi odmienić nastrój domowników. Wysłużone mieszkanie, poddane odpowiednim zabiegom, może zmienić się nie do poznania. Idealne zestawienie kolorów, trafny dobór oświetlenia i dopasowane dodatki sprawiają, że przeprowadzane przez nas metamorfozy mają wyjątkowy styl i charakter. Proponowane przez nas rozwiązania spełniają swoje zadanie również przy aranżacji małych przestrzeni.
Doświadczenie i doskonały kontakt z klientami pozwalają mi dobrać odpowiednie rozwiązania dla pomieszczeń. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie omawiam zmiany, które mają być wprowadzone. Zapoznaję się z gustem klienta tak, aby dobrać dla niego odpowiednią ofertę. Sprawdzam, co bardziej
sprawdzi się w danym przypadku – elementy rozwiązań industrialnych czy klasycznych. Wyszukane formy, minimalizm, czerń i biel? A może styl rustykalny, białe meble i lawenda?


JAK POWSTAJE ARANŻACJA

Stawiam sobie za cel poznanie oczekiwań klienta. W czasie rozmowy wstępnej dowiaduję się, jakimi kolorami lubi się otaczać. Określam, czy lubi materiały cienkie i delikatne, a może miękkie i puszyste? Projekt wystroju uzależniony jest
od wielu czynników. Czego innego wymaga wysłużone mieszkanie w kamienicy, inne rozwiązania
sprawdzą się w niewielkiej, nowej kawalerce. Wnętrze powinno sprzyjać wygodnemu życiu i sprawiać, że przebywanie w domu jest przyjemnością.

Wprowadzam innowacyjne rozwiązania do kuchni, w której nie będzie problemu z utrzymaniem porządku. Zaprojektowane przeze mnie łazienki wykorzystują zastaną przestrzeń w sposób, który pozwala wygodnie z nich korzystać. Stworzone przeze mnie oraz współpracujące
ze mną ekipy – remontową i stolarską - metamorfozy pomieszczeń wykorzystują niecodzienne rozwiązania. Odpowiednie wykończenia i dodatki sprawiają, że odświeżone lub nowe mieszkania spełniają w pełni swoją funkcję – chce się wracać do przytulnej i optymalnie wykorzystanej przestrzeni. Aranżacja wnętrz w Warszawie to specjaliści z Dekoteki!

 

 

Dekoteka
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Warszawa
Telefon : 601 27 92 32
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.